
Сайлентблок заднього важеля підвіски Skoda Octavia A5
310 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1K0505311AB
+380 (95) 900-37-26
0638557724повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок заднього важеля підвіски нижнього розвальний Шкода Октавія А5 04-13р. Застосовується також на автомобілі Шкода Суперб 08-15р. та Шкода Йєті 10.18р.
Сторона монтажу – задня вісь з обох боків. Сторона установки - лівий/правий./ Матеріал = гума/метал.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Toledo, A1, Jetta, A3, Touran, Leon, Golf, Passat, Octavia |
| Виробник | Lemforder |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 25 мм |
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Висота | 60 мм |
| Висота внутрішня | 12 мм |
| Код запчастини | 1K0505311AB |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 |
| Кросс-номери | 29917.01 |
| Місце встановлення | Задній, Правий, Лівий |
| Матеріал | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | OCTAVIA (1Z3) 2004- |
| Сумісність | Skoda OCTAVIA (1Z3) 2004-, Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) 2004-, Skoda SUPERB (3T4) 2008-, Skoda SUPERB Kombi (3T5) 2009-, Skoda YETI (5L) 2009- |
| Марка | Skoda |
| Модель | Octavia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴