
Сайлентблок переднього важеля задній Skoda Octavia А5
420 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1K0407183E
+380 (95) 900-37-26
0638557724повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок на передній важіль Шкода Октавія А5 04-12р. Застосовується також до автомобілів Шкоду Фабія 00-10р, Шкоду Румстер 06-10р. Сторона монтажу на важелі — ззаду. Сторона встановлення — ліва/права.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Cordoba, Polo, Octavia |
| Виробник | VAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Діаметр зовнішній | 63 мм |
| Висота | 51 мм |
| Висота внутрішня | 71 мм |
| Код запчастини | 1K0407183E |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 |
| Кросс-номери | 1K0407183E |
| Місце встановлення | Передній, Правий, Лівий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | OCTAVIA (1Z3) 2004- |
| Сумісність | Skoda ROOMSTER (5J) 2006-, Skoda ROOMSTER Praktik (5J) 2007-, Skoda OCTAVIA (1Z3) 2004-, Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) 2004-, Skoda FABIA (6Y2) 1999-2008, Skoda FABIA Седан (6Y3) 1999-2007, Skoda FABIA Combi (6Y5) 2000-2007, Skoda FABIA Praktik 2001-2007 |
| Марка | Skoda |
| Модель | Octavia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
