
Циліндр гальмівний задній Volkswagen Golf
340 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5C0611053A
+380 (95) 900-37-26
0638557724повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндр гальмівний задній для автомобіля Фольксваген Гольф 91-99р. Застосовується також на автомобілі Фольксваген Кадді 96-00р, Фольксваген Джетта з 10р.-- і Сеат Ібіца 02-09р.
Місце встановлення — задній міст. Внутрішній діаметр — 22,2 мм. Матеріал — чавун. Сторона монтажу — зліва/праворуч.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Jetta, Ibiza, Golf |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 5C0611053A |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 |
| Кросс-номери | 0986475865 |
| Діаметр | 22.2 мм |
| Матеріал | Чавун |
| Діаметр поршня | 22.2 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | GOLF III (1H1) 1991-1998 |
| Сумісність | Volkswagen GOLF III (1H1) 1991-1998, Volkswagen GOLF III Variant (1H5) 1993-1999, Volkswagen GOLF III Cabriolet (1E7) 1993-1998, Volkswagen JETTA II (19E 1G2 165) 1983-1992, Seat IBIZA II (6K1) 1993-1999 |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴

