
Гайка передньої маточини Skoda Octavia Tour
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: N 90587602
+380 (95) 900-37-26
0638557724повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гайка передньої маточини для автомобіля Шкода Октавія Тур 97-11р.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Leon, Bora, Golf, Octavia |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | N 90587602 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Основні | |
| Перегляд підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | OCTAVIA (1U2) 1996-2010 |
| Сумісність | Skoda OCTAVIA (1U2) 1996-2010, Skoda OCTAVIA Combi (1U5) 1998-2010 |
| Марка | Skoda |
| Модель | Octavia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴